Корюківка стане центром екстреної служби семи районів
У Чернігівській області створюються чотири відділення медицини катастроф. Центрами їх стануть Чернігів, Ніжин, Прилуки і Корюківка.
До Корюківського відділення увійдуть Менський, Сновський, Сосницький, Коропський, Семенівський, Новгород-Сіверський і Корюківський райони, повідомляють Сусіди.City.
«У зв’язку з цією реорганізацією, наша нинішня матеріальна база не дає можливості для повноцінного функціонування великого за територією відділення, — каже завідувач відділом екстреної медичної допомоги у Корюківці Михайло Олександрович. — А тому Чернігівський центр екстреної допомоги звернувся до керівників нашого міста і району з проханням виділити просторіше приміщення з відповідними ремонтною і матеріальною базою для автомобілів. Районне керівництво і міський голова запропонували частину приміщення по вулиці Вокзальній, 24».

Корюківське відділення екстреної допомоги розміститься на першому поверсі. Там встановлять електричне опалення. Поруч є достатньо гаражів для автомобілів. Вони вже ремонтуються, там працюють будівельники.


