Громади Чернігівщини отримали 17 нових шкільних автобусів
Днями в Чернігові, Ніжині і Прилуках шкільний автотранспорт передали громадам області.
Автобуси вирушили в Березнянську, Городнянську, Киїнську, Козелецьку, Куликівську, Вертіївську, Комарівську, Лосинівську, Мринську, Ладанську, Срібнянську, Сухополов'янську, Корюківську, Сновську, Понорницьку і Новгород-Сіверську громади. Ще один автобус – спеціальний, обладнаний підйомником та місцями для пасажирів на кріслах колісних, – поїхав у Макіївську громаду.
Шкільний транспорт придбали за кошти державної субвенції – більше 51 мільйона гривень, ще 10 мільйонів гривень – співфінансування з місцевих бюджетів. Раніше інші громади Чернігівщини вже отримали 11 шкільних автобусів. До кінця року очікується поставка ще 6 одиниць шкільного транспорту. Під ці потреби цьогоріч Чернігівщині виділили рекордні кошти на закупівлю 34 автобусів – майже 102 мільйони гривень.
Начальник ОВА В’ячеслав Чаус, вручаючи ключі від автобусів, висловив вдячність Главі держави й Уряду за спрямовану субвенцію, подякував громадам і за співфінансування, і за роботу. На Чернігівщині оновити шкільний автопарк важливо і для комфорту, і для безпеки дітей, щоб підвіз до навчальних закладів був максимально легким.


