Бобровиччину атакували ворожі БПЛА
У ніч на 30 вересня війська РФ безпілотниками атакувала місто Бобровиця на Чернігівщині. Під ударом опинились промислове підприємство, об’єкти критичної та транспортної інфраструктури. Внаслідок атаки без електропостачання залишилися понад 26 тисяч абонентів у місті Бобровиця та прилеглих населених пунктах.
Про це повідомляє Чернігівська обласна прокуратура на своїй Facebook-сторінці.
Потерпілих серед населення внаслідок атаки немає.
Правоохоронці розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).
«Сьогодні зранку під ворожим ударом опинилася Бобровиччина. Пошкоджено об’єкт енергетичної інфраструктури. Нині без електропостачання 26 тис абонентів у місті Бобровиця та прилеглих селах. Енергетики уже розпочали відновлення, однак виконуватимуть його з урахуванням безпекової ситуації», – повідомляють в Чернігівобленерго.
Окрім об’єктів енергетичної інфраструктури, пошкоджень зазнало промислове підприємство, було пошкоджено вагони з зерном.

Як повідомив голова Бобровицької громади Геннадій Іванюк, ця атака рф стала "наймасованішим ударом по місту з 2022 року": з 20-ї години 29 вересня до п'ятої години 30 вересня армія загарбників завдала 20 ударів БпЛА різних типів. Поки електропостачання в громаді відновлювалося, місто працювало на альтернативних джерелах енергії. Увечері останнього дня вересня Бобровицька громада подякувала енергетикам, рятувальникам, комунальникам та всім, хто невтомно працював над відновленням важливої інфраструктури, зробилвши все можливе і неможливе для того, щоб наше місто і громада були забезпечені необхідним і не залишилися в темряві.


