|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:42 | 04.23.2026

Наталія Тягнирядно – переможець ХХIII обласного конкурсу журналістів «Золоте перо»

Блоги Четвер, 04 лютого 2021 22:43

Такий престижний конкурс започатковано на Чернігівщині понад 20 років тому.

050221І відтоді його традиційно, щороку проводять Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Міжнародна літературно-мистецька Академія України (яка наразі об’єднує відомих письменників, перекладачів, науковців, журналістів, державних і громадських діячів, меценатів із 60 країн світу) та громадська організація «Чернігівський інтелектуальний центр». 

За цей час конкурс здобув визнання не лише на Придесенні, адже його переможці працюють у багатьох чернігівських, всеукраїнських і закордонних виданнях, а також – на телебаченні та радіо. 

Переможцем цьогорічного конкурсу «Золоте перо» стала талановита журналістка Наталія Тягнирядно. Її відзначеноза високий професіоналізм та значну творчу діяльність. У журналістиці пані Наталія – понад 16 років, і її матеріали завжди відзначаються об’єктивністю, небайдужістю та прагненням реально допомогти людям. А зараз вона працює заступником Седнівського селищного голови – робота дуже цікава та відповідальна.     

Щиро вітаємо колегу з таким успіхом і зичимо нових творчих вершин! 

 

Сергій ДЗЮБА,

президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України, 

редактор обласної газети «Чернігівщина», 

голова журі та засновник конкурсу