|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 5:49 | 06.01.2023

Опубліковано в Суспільство 8:51 черв. 01 2023

Другий місяць поблизу чернігівського залізничного вокзалу волонтери благодійного фонду «Добродія», засновником якого є соратник Олега Ляшка, заступник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш, роздають гарячі обіди. За словами політика, проект під назвою «Годуємо разом» він виношував у голові цілих п’ять років, але запустив, коли побачив, скільки чернігівців потребують елементарної підтримки. Під час крайньої акції скуштувати приготовані волонтерами продукти прийшло пів тисячі чернігівців.

Опубліковано в Суспільство 8:51 трав. 31 2023

З 5 по 23 червня в Україні триватиме основна сесія національного мультипредметного тесту (НМТ).

Опубліковано в Суспільство 8:37 трав. 30 2023

На продовження плідної співпраці з організацією «Український продовольчий фонд» до Чернігова доставили чергову партію мобільних металевих печей.

Опубліковано в Суспільство 14:00 трав. 29 2023

Минулої неділі сотні бобровичан і гостей міста вкотре стали навколінці, зустрічаючи двох загиблих Героїв на війні, нав’язаній Україні «братами» російського походження. Сергію й Олексію ще жити б та й жити, діток ростити – в обох по троє неповнолітніх, і на землі ніхто не зробить для них те, що повинні б зробити живі батьки.

Опубліковано в Суспільство 9:41 трав. 25 2023

Українсько-російська війна триває з кінця лютого 2014 року – з часу вторгнення та анексії росіянами українського Криму. Саме відтоді в прикордонному Новгороді-Сіверському почав зводити маєток-замок відставний російський полковник з українським прізвищем Бондарець. Про це будівництво не раз згадували місцеві ЗМІ та національні активісти, однак до цього часу майно досі не націоналізоване. Виявляється, що росіяни мають у власності чимало нерухомості у прикордонному райцентрі.

Опубліковано в Суспільство 8:28 трав. 25 2023

Цю пору року вони чекають завжди з нетерпінням: травень і червень для них – справжня мрія, яка, на щастя, для них щороку збувається. Хтось фантазує про закордонну подорож, а дехто – про купівлю авто, а більшість людей, звісно, прагнуть перемоги та миру… А вони рахують дні в очікуванні весняно-літньої мандрівки за межі свого «пожиттєвого» закладу.

Сторінка 1 із 292