|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 2:11 | 07.19.2024

Народний депутат України Борис Приходько, який є куратором на Чернігівщині забороненої політичної сили «Наш край», задекларував у червні чергові мільйони гривень прибутку. Так, в оновленій декларації Приходька бачимо задекларовані 29 мільйонів гривень! Попри те, що нардеп проходить підозрюваним у гучній корупційній справі про розкрадання 2,069 мільярда гривень з ПАТ «Аграрний фонд», Приходько не припиняє своєї політичної діяльності і навіть готується на наступні вибори, формуючи виборчу вертикаль.


Чорну душу й милом не відмиєш

Четвер, 04 липня 2024 08:15

На перший погляд, воно б то й нічого, нехай людина живе собі й із чорною душею – такою вона народилася, тому саме батькам, як показує життя, і пожинати «чорні» плоди свого чада заради науки для інших. У багатьох випадках здійснюється й народна засторога: житимеш паскудою – тебе тюрма не мине. От тільки ця категорія нелюдів руйнує життя багатьом людям, які ніколи не роблять того, що потрібно приховувати й відбріхуватись перед співвітчизниками, друзями, сусідами, односельцями.


 

19 червня колегія суддів Восьмого апеляційного адміністративного суду завершила розгляд адміністративної справи № 857/6/24 про заборону політичної партії «Наш край». Суд задовольнив позовні вимоги Міністерства юстиції України, що стосувалися заборони діяльності партії. Крім цього, рішенням суду майно, кошти та інші активи партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень передадуть у власність держави. Показово, що позову Мін’юсту передувало звернення Боровицької міської ради щодо заборони «Нашого краю» як партії зрадників і колаборантів.


Прикордонні громади Чернігівщини, яким не пощастило мати спільний кордон з державою-терористом, піддаються щоденним обстрілам. Не минає дня, щоб у якусь із п’яти громад не прилетіло. Втім, є одне село, розташоване зовсім поруч із Брянською областю, куди за ввесь час війни не впав жоден снаряд, і навіть під час широкомасштабного наступу сюди не зайшов жоден російський вбивця. Що це за село і до чого тут китайські друзі Путіна?


Вироків досі нема

Четвер, 30 травня 2024 07:20

 

«Уболіваю за наших воїнів, які вже третій рік поспіль боронять Батьківщину в боях із російськими загарбниками. Як не сутужно із грішми, однак, як і більшість українців, намагаюся переказувати дещицю з пенсії на потреби Сил оборони. Проте гірко дізнаватися про численні випадки розкрадання бюджетних коштів корумпованими можновладцями та їхніми бізнес-поплічниками… І, на жаль, геть не чути, як просуваються розслідування гучних корупційних скандалів», – написав у листі до редакції Григорій Артемонович Циганенко з міста Конотоп, що на Сумщині.


Заступник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш шість днів перебував у Вашингтоні, де знайомився та спілкувався з іноземними політиками.


Додаток до рішення 33 сесії Бобровицької міської ради 8 скликання від 22.02.2024 року _____-31/VIII ГОЛОВІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ СТЕФАНЧУКУ Р.О. вул. Михайла Грушевського, 5, м. Київ, 01008


Доки тривають суди над колишнім Бобровицьким воєнкомом Олегом Олешком, його дружина і офіційна помічниця народного депутата Бориса Приходька Тетяна Олешко заходить в Чернігівську обласну раду повноцінним депутатом. Хоча, якщо вірити новинам із телеграм-каналів, то не заходить, а «заїжджає» на розкішній іномарці.


 

Першого лютого відбулась 17-та сесія Чернігівської обласної ради, яка, здається, вже вдруге проходила в режимі відеоконференції. На порядку денному – всього три питання, тож деякі депутати охрестили в кулуарах цю сесію як «вікопомну». Цікаво, що ні розпорядження, ні анонсів на сайті ради про її проведення не було. «Чернігівщина» дізналась про неї з власних джерел.


На жаль, ця «національна» риса помічається з першого року незалежності – певно, перекочувала з «розвинутого соціалізму» й обіцяного комунізму. Адже «сповивав» новонароджену незалежну Україну колишній секретар ЦК Компартії України, головний ідеолог КПУ Леонід Кравчук.


Сторінка 1 із 25