|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 6:44 | 05.27.2024

Спецтехніка для громад області

Спецтехніка для громад області

Цього тижня Іванівська, Киїнська, Киселівська, Новобілоуська та Новобасанська громади, а також місто Чернігів отримали сучасну техніку для розчищення завалів та переробки відходів руйнувань, а також для транспортування та збору твердих побутових відходів. Серед техніки – сучасні навантажувачі, екскаватори, самоскиди та сміттєвози.

Така допомога стала можливою завдяки Програмі розвитку ООН в Україні (UNDP) за фінансової підтримки уряду Японії та Європейського Союзу. Радник Посольства Японії в Україні Ясумаса Ііджіма висловив велику повагу всім людям у громадах, які беруть участь у відбудові. Зі свого боку, за потужну допомогу і загалом можливість працювати спільно задля відновлення громад нашої країни подякувала заступниця міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Анна Юрченко.
Загалом Чернігівська область отримала 17 сміттєвозів, 4 самоскиди та 8 одиниць різної важкої техніки. Також очікуються контейнери для сміття.
Як зазначив заступник начальника Чернігівської ОВА Дмитро Синенко, техніка направлена у громади, які зазнали значних втрат та руйнувань через війну. За словами керівників громад, це дійсно те, що потрібно. Техніка слугуватиме для потреб населення, зокрема вивезення твердих побутових відходів та ліквідації наслідків збройної агресії. Вона підсилить як наявні комунальні підприємства, так і ті, що формуються.
Як каже голова Киїнської громади Андрій Головач, у громаді створили своє комунальне підприємство «з нуля». Відповідно дуже важко було щось робити без спеціальної техніки. Зараз її отримали і підприємство стало потужнішим.

Схожі матеріали (за тегом)