|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 20:53 | 06.12.2024

Обладнання від латвійських партнерів

АТ «Чернігівобленерго» отримало 108 розподільчих щитів на 0,4 кВ виробництва латвійської компанії “Jauda” для використання в розподільчих мережах.

blenergo 10«Відновлення електропостачання в реаліях сьогодення – першочергове завдання. Завдяки допомозі латвійських донорів ми зможемо замінити пошкоджене обладнання, що підвищить надійність системи електропостачання. Розподільчі щити будуть встановлені найближчим часом», – розповів технічний директор АТ «Чернігівобленерго» Олександр Марчук на зустрічі з Мадарою Сіліня, заступницею керівника місії з питань реформ та реконструкції Посольства Латвійської Республіки в Україні.
Придбане обладнання за кошти залучені в рамках кампанії, організованої латвійською державною установою Latvenergo за сприяння Посольства України в Латвії, Міністерства економіки Латвії та благодійного фонду Ziedot.lv.
"Таким чином, майже 100 тисяч євро зібрано завдяки пожертві на підтримку України 1 євро з кожного контракту на постачання природнього газу, укладеного між «Latvenergo» та латвійськими домогосподарствами протягом листопада-грудня минулого року", – прокоментувала представниця Посольства Латвійської Республіки в Україні.

Схожі матеріали (за тегом)