|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:42 | 07.24.2024

У Гончарівському ремонтують садок

У Гончарівському ремонтують садок

У селищі Гончарівське почали капітальний ремонт дитячого садочка «Лісова казка», який зазнав руйнувань через російські обстріли. На це фонд ліквідації наслідків збройної агресії виділяє майже 80 мільйонів гривень. Усі роботи планують завершити до кінця 2024 року.

Про це повідомляють у службі відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області.

Селище Гончарівське неодноразово піддавалося російським атакам від початку повномасштабного вторгнення. Один із найбільш масових обстрілів був позаминулого літа, коли з території Білорусі на населений пункт було випущено близько двох десятків російських ракет. Прилітали ворожі ракети по селищу і цього літа.

Внаслідок цих постійних обстрілів в громаді постраждали об’єкти соціальної сфери серед яких і будівля дитячого садочка «Лісова казка». У закладі ударними хвилями пошкоджені конструкції стін, дах вікна, стеля, та комунікації. Розбиті вікна та дах громада відновила власноруч минулого року, аби уберегти будівлю від дощу та снігу, щоб вона далі не руйнувалась.

У 2023 році цей заклад увійшов у список відновлюваних за рахунок фонду ліквідації наслідків російської агресії. «Лісова казка» – це єдиний заклад дошкільної освіти у селищі з населенням близько чотирьох тисяч людей, тому його відбудова дуже важлива для громади.

Восени минулого за інформацією в системі прозоро переможцем торгів став ТОВ «Будвендор», яке вже в листопаді приступило до роботи.

Загалом проєкт відновлення «Лісової казки» передбачає капітальний ремонт будівлі з термомодернізацією, блискавкозахистом, влаштуванням систем водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції та облаштуванням укриття від ракетних атак.

Завершити роботи і здати об'єкт планують у 2024.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)