|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 20:59 | 12.04.2023

Олена Дмитренко відвідала Бобровиччину

Голова обласної ради Олена Дмитренко з робочою поїздкою побувала у кількох населених пунктах Бобровицької громади.

Разом із першим заступником Бобровицького міського голови Володимиром Данішевським, депутатом обласного представницького органу Чернігівщини Сергієм Чубовським очільниця відвідала ТОВ «Земля і Воля». Про особливості діяльності одного із найбільших та найуспішніших сільськогосподарських підприємств України розповіла його виконавчий директор Валентина Чернякова.

736364545301

Знайомлячись з місцевою інфраструктурою, гості відвідали і потужний сучасний зерносушильний комплекс для зберігання збіжжя. У полі зору керівників були й актуальні питання життєдіяльності громад Чернігівщини, які обговорювалися під час відвідування селища Мирне.

За підсумками візиту Олена Дмитренко відзначила значні досягнення Бобровицької громади, яка попри виклики воєнного часу рухається вперед і працює над створенням належних умов для комфортного життя своїх мешканців.
Очільниця також високо оцінила потужну діяльність місцевих аграрних підприємств, адже завдяки вмілому та професійному керівництву, прогресивним методам ведення господарства та працьовитості і старанності людей села громади продовжують розвиватись та працювати на перспективу.

Схожі матеріали (за тегом)