|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:12 | 07.19.2024

Додаткові видатки на майже 3 мільйона

Заступник голови обласної ради Дмитро Блауш провів засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища області.

ximikatosЗаслухавши аргументовану доповідь директорки Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА Наталії Грудницької, члени робочої групи одностайно підтримали пропозиції та погодили додатковий перелік видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2023 рік у сумі 2 млн 789 тис. грн.
За результатами прийнятих рішень кошти будуть спрямовані на забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (вивезення на утилізацію 44,5 тон непридатних до використання ХЗЗР з території 10 територіальних громад області) та розроблення проєктів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій об'єктів природно-заповідного фонду (8 об'єктів ПЗФ: 4 гідрологічні заказники місцевого значення загальною площею 600,00 га та 4 ландшафтні заказники місцевого значення загальною площею 73,54 га).
Крім того, за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища буде профінансовано розробку й коригування регіонального плану управління відходами у зв'язку із набранням чинності в липні 2023 року нового Закону України «Про управління відходами» та прийняттям відповідних підзаконних нормативних актів, а також необхідністю доповнення його оновленими даними.

Схожі матеріали (за тегом)