|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 2:16 | 07.19.2024

В області найбільше постраждалих медзакладів

Чернігівщина на третьому місці серед областей, де найбільше постраждали медичні заклади. Завдані збитки оцінюють у 259 мільйонів доларів.

medviynaЗагалом, найбільше збитків, завданих медичній інфраструктурі, зафіксовано в чотирьох областях. На Донеччині збитки оцінюються у 768 мільйонів доларів, на Харківщині – 618 мільйонів доларів, на Чернігівщині – 259 мільйонів доларів, на Луганщині – щонайменше 188 мільйонів доларів. Зруйновано або пошкоджено щонайменше 978 медзакладів, знищено 650 «швидких» та щонайменше 596 аптек. Такі дані представлені у звіті Світового банку «Швидка оцінка шкоди та потреб в Україні»".
За даними, які наводила заступниця начальника управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА Яна Драганюк в області під час активних бойових дій пошкоджень зазнали 28 медичних закладів, а саме: десять обласних закладів (18 об'єктів); п'ять лікарень міського, районного рівнів (вісім об'єктів); один пологовий будинок (два об'єкти); десять центрів первинної медико-санітарної допомоги (34 об'єкти); стоматологічна поліклініка і медичний коледж (два об'єкти). Ще шість об’єктів медичних установ зруйновані та не підлягають відновленню.
У Чернігові постраждали майже всі медзаклади. Найбільших руйнувань зазнали заклади обласного рівня: центр соціально значущих та небезпечних хвороб, міська дитяча стоматологічна поліклініка, а також центр надання допомоги кардіологічним хворим, центр для постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС при Чернігівській обласній лікарні, а також Чернігівська районна лікарня.

Схожі матеріали (за тегом)