|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:17 | 12.04.2023

Додаткову угоду з оренди скасували

Завдяки прокуратурі скасовано неправомірне рішення щодо укладення додаткової угоди до договорів оренди землі

5353424Ухвалою Чернігівського окружного адміністративного суду закрито провадження за позовом прокурора до Сновської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення сесії щодо укладення додаткової угоди до договорів оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва вартістю майже 1️3 млн. грн.
У ході проведення системних заходів щодо виявлення порушень земельного законодавства на території області, прокурором встановлено, що між Сновською міською радою і приватним товариством укладено додаткову угоду до договору оренди землі, чим неправомірно збільшено площу орендованих угідь зі 106 до 142 гектарів, тобто додатково передано в оренду ще 36 га сільськогосподарських угідь.
Крім цього, уклавши додаткову угоду, орган самоврядування автоматично подовжив термін дії правочинів щодо платного користування земельними ділянками, нехтуючи тим, що в період дії воєнного стану передача в оренду землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва можлива лише на строк до одного року.
Ураховуючи беззаперечні доводи прокурора в суді, міська рада визнаючи позовні вимоги, ще до завершення розгляду справи самостійно скасувала оспорюване рішення про укладення додаткової угоди.

Схожі матеріали (за тегом)