|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:03 | 02.25.2024

Олександр Демченко повернувся до рідного лісгоспу

Начальник Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Демченко звільнився, щоб повернутися та продовжити роботу на посаді директора Холминського лісгоспу, якій він до цього присвятив більше 17 років життя.


Screenshot 11

Майже 2 роки роботи начальником управління були дуже нелегкими як для нього, так і для всього колективу лісівників Чернігівщини. Адже довелося боротися із зазіханнями на реформування лісової галузі, працювати в умовах недофінансування, підвищення старих і введення нових податків, незрозумілих правил ринку, заборони експорту, постійних звинувачень лісівників у їхній діяльності.

Але завдячуючи згуртованості та професіоналізму вдалося вистояти, зберігши стабільну роботу підприємств та істотно покращити багато показників, а саме: підвищити заробітну плату, реалізацію продукції, культуру виробництва. Окремо варто відзначити значний внесок Олександра Демченка в згуртованість колективу та налагодження тіснішої співпраці управління з колективами лісгоспів.

Проведено ґрунтовну й дуже необхідну роботу з оновлення кадрового потенціалу. За ці неповні 2 роки прийшли працювати 7 нових керівників підприємств. Крім того, влито свіжу кров до апарату управління, який було доповнено молодими перспективними людьми: це обидва заступники начальника управління, 5 спеціалістів різних відділів.

Тож незважаючи на непросте рішення, прийняте Олександром Григоровичем, можна бути спокійними за подальший стабільний розвиток лісової галузі Чернігівщини, бо створений ним кадровий потенціал втримає її в надійних руках.

Схожі матеріали (за тегом)