|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 7:44 | 12.09.2023

"Чексіл" заборгував за електроенергію близько 20 мільйонів гривень

Камвольно-суконний комбінат «ЧЕКСІЛ» заборгував за спожиту електроенергію близько 20 мільйонів гривень за період 2017-18 років.

Screenshot 11Про це повідомляється на офіційній сторінці "Чернігівобленерго" у Фейсбуці. За допомогою у вирішенні цього питання та знаходження дієвих механізмів впливу на боржника «Чернігівобленерго» неодноразово зверталося до міської та обласної влади, оскільки це, в свою чергу, загрожує безперебійному електропостачанню іншим споживачам області.

"Неплатники хитрощами ухиляються від сплати боргу і фактично отримують послуги безкоштовно. Не допускають на територію підприємства і прикриваються споживачами, які живляться від їхніх мереж. Через борги «ЧЕКСІЛ» без електрики можуть залишитися 50 його субабонентів: населення і юридичні особи. Товариство неодноразово намагалася налагодити діалог із керівництвом КСК «ЧЕКСІЛ», однак всі домовленості щодо реструктуризації боргу не виконуються. Категорична відмова підприємства погасити борг спонукає «Чернігівобленерго» застосувати радикальні заходи. Якби мова йшла про звичайного споживача-неплатника, його б давно відключили і не зазнавали збитків. Враховуючи те, що підприємство живиться не від мереж АТ «Чернігівобленерго», відключення його ззовні технічно не можливе",- йдеться у повідомленні.

«Систематичне ігнорування таким великим підприємством дисципліни розрахунків за спожиту електроенергію створює загрозу стабільності всієї енергосистеми регіону. Ми до цього допустити не можемо і будемо радикальними стосовно всіх боржників, оскільки ми відповідальні за безперебійне постачання електроенергії нашим сумлінним клієнтам. Це не дає нам можливості здійснювати реконструкцію та ремонт ліній електропередач та будувати нові», — наголошує комерційний директор АТ «Чернігівобленерго» Роман Бондар
Керівництво АТ «Чернігівобленерго» розраховує на допомогу обласних та міських керманичів та правоохоронних органів у вирішенні цього питання. Тож, лише спільними зусиллями можна розробити алгоритм виходу з кризи.

Схожі матеріали (за тегом)