|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 5:59 | 05.27.2024

Землям - законного господаря та ефективне використання

Завдяки вжитим прокуратурою заходам міською радою оформлено право власності на земельні ділянки району

 Актуальним напрямком роботи Семенівського відділу Менської місцевої прокуратури є представницька діяльність у земельній сфері, зокрема, оформлення права власності на земельні ділянки після передачі їх у комунальну власність за рішенням суду.

Так, у поточному році подано до суду дві заяви в порядку окремого провадження про визнання спадщини відумерлою та передачу її у комунальну власність Семенівської міської ради. Заяви судом задоволені. Рішення суду на даний час законної сили не набрали.

Крім цього, на виконання рішень суду у грудні 2018 року оформлено право власності стосовно 6 вже сформованих земельних ділянок загальною площею 13,2947 га, що розміщені на території колишніх Янжулівської, Архипівської, Галаганівської сільських рад Семенівського району.

На сьогоднішній день орієнтовна ринкова вартість земельних ділянок становить декілька сотень тисяч гривень, подекуди досягає мільйонної позначки, тому важливо, щоб будь-які отримані кошти від використання земельних ділянок надходили саме до місцевих бюджетів та наповнювали їх.

 За інформацією Семенівського відділу

Менської місцевої прокуратури

Схожі матеріали (за тегом)