|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 14:31 | 07.16.2024

Працівники торфозаводу пікетували ОДА і дійшли до кабінету губернатора

Учора працівники Смолинського торфобрикетного заводу пікетували Чернігівську ОДА. Стверджують, що Уряд знищує торфову галузь та їх завод. Працівники торфозаводу кажуть, що вже двічі звертались до голови Чернігівської ОДА, але той їх не почув. Тому прийшли на пікет.

До них приєдались і представники однієї з політичних партій.

Кілька чоловік з колективу дійшли навіть до кабінету губернатора. І там озвучили свої вимоги.

Як проходив пікет - у сюжеті ТРА "Новий Чернігів".

Тим часом, голова Чернігівської ОДА публічно пообіцяв допомогти працівникам Смолинторфу:

"...Повідомляю, що в межах своїх повноважень ОДА вживає всіх необхідних заходів із врегулювання ситуації. Учора я зустрівся з міністром енергетики та вугільної промисловості Ігорем Насаликом і гендиректорм «Укрторфу» Андрієм Озерчуком, аби донести до них думку трудового колективу «Чернігівторфу». Домовилися про зустріч наступного тижня, що пройде вже в Чернігівській ОДА безпосередньо за участі працівників підприємства", - написав він у Фейсбуці.

Також Мисник каже, що запропонував кандидатуру Григорія Манойла, котрого підтримав трудовий колектив, і не допустити призначення гендиректором Іллі Рокоче, якого працівники не хочуть бачити на цій посаді.

Втім, за іншими джерелами, з облдержадміністрації дали команду тотально пресувати керівництво Смолинського торфозаводу. На підприємстві вже була перевірка з охорони праці, за результатами якої на завод наклали штраф у розмірі трьох мінімалок.

Схожі матеріали (за тегом)