|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 12:00 | 04.14.2024

Газ зимовий – ціна літня

23 серпня для клієнтів ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» стартувала акція «Твоя енергонезалежність», за умовами якої споживачі матимуть змогу запастися газом на всю зиму за літньою ціною – 5 995,53 грн за 1000 куб.м (у ній не враховуватимуть послуги за доставку газу, які змінюються залежно від регіону).

Подібна акція проводиться вперше. Вона розпочалася напередодні Дня Незалежності – 23 серпня і триватиме лише місяць. За цей час споживачі мають змогу закупити газ на зимовий період за нижчу ціну, ніж він є на сьогодні. Відповідно до акції, одне домогосподарство може купити не більше ніж 25 тис куб.м газу.

Зараз ціни на газ для населення знаходяться на мінімальному рівні з початку року. Таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку ростуть слідом за збільшенням попиту на паливо.

«Вперше за історію наші клієнти отримали право вибору, – говорить директор «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТу» Іван Луста. – Тобто можуть самостійно вирішити, за якою ціною використовувати газ: заздалегідь запастися енергоресурсом за акційною ціною і тим самим заощадити взимку до 25% коштів, чи сплачувати звичайним способом – щомісяця. В такому випадку споживачі залежатимуть від сезонних коливань ціни. І як показує практика останніх років, взимку газ дешевшим не стає».

Взяти участь у цій акції може будь-який споживач газу, у якого немає боргів за використаний газ. Оформити і оплатити покупку можна буде онлайн – в Особистому кабінеті на 104.ua або ж в Центрі обслуговування абонентів: достатньо мати при собі паспорт, актуальні показання лічильника газу, і внести 100% оплату за куплений запас газу.

Для того, щоб визначитися з необхідним резервом газу на зиму, фахівці «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТу» нададуть своїм клієнтам інформацію про їхні обсяги споживання газу в минулі опалювальні періоди або ж клієнти зможуть самостійно розрахувати потрібні їм обсяги на опалювальний період онлайн в Особистому кабінеті за допомогою спеціально створеного калькулятора.

Акційний газ споживач зможе використовувати вже з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року. Та якщо акційний газ буде витрачено раніше, ніж завершиться опалювальний сезон, то таке домогосподарство далі буде отримувати газ за тією ціною, яка діятиме на той момент. А от економним споживачам, які до 1 квітня 2020 роки не використають весь куплений акційний газ, залишок грошових коштів буде зарахований на особовий рахунок. Надалі ці кошти можна буде використовувати розрахунків за газ або ж повернути за заявою.

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)