|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 1:55 | 07.19.2024

Як передати показання лічильника електроенергії

Працівники «Чернігівобленерго» вже не ходять «по хатах» і не знімають показання лічильників електроенергії. Ця проблема повністю лягла на споживачів: тепер вони самостійно повинні щомісяця передавати ці дані до обленерго, щоб не виникло проблем з нарахуваннями і невідповідністю в платіжках.

І хоча зробити це можна декількома способами, люди скаржаться, що у них завжди виникають проблеми.

До редакції «Чернігівщини» мало не щодня телефонують наші читачі з проханням надати інформацію, як можна передати показання лічильників електроенегрії. Часто люди скаржаться на постійну завантаженість телефонних ліній. Навіть так звана «лінія для пенсіонерів» в цьому місяці «висіла».

Жителька Ніжина взагалі просить ТОВ «Енера Чернігів» друкувати на квитанціях номер телефону, на який можна відправити смс-повідомлення з даними. Адже сьогодні більшість пенсіонерів мають мобільні, і майже всі вони вміють відправляти смс.

«Дуже добре зробили в ТОВ «Чернігівгаз Збуті»: прямісінько на своїх платіжках написали номер, на який можна відправити смс з даними газового лічильника, ще й роз’яснили, як правильно вводити дані, – говорить жінка. – В Інтернет я не зайду, на стаціонарний телефон додзвонитися не можу, там завжди зайнято, а от повідомлення я б відправила. Тільки номера не знаю. Дуже просимо друкувати номер телефону для відправки таких смс на квитанціях».

Нагадаємо, що показання лічильників за електроенергію потрібно передавати з 1 по 4 число кожного місяця. Під час передачі цих даних будь-яким способом потрібно обов’язково вказувати 9-значний код вашого особового рахунку, який можна знайти у квитанції на оплату.

Нині передати показання можна через особистий кабінет, попередньо зареєструвавшись на сайті, або просто зайти на офіційний сайт «Чернігівобленерго» і передати дані без реєстрації. Можна передати через «вайбер» або «телеграм». Також можна зателефонувати на гарячу лінію колл-центру 0462-772-901 (у голосовому меню кнопка «2») або на автоматичну лінію для передачі показань лічильника (0462) 654-902, яка діє цілодобово з 1 по 4 число кожного місяця.

Передати показання смс-повідомленням можна на номери 050-465-90-08, 067-460-60-77. Для однотарифного лічильника вам треба набрати 1*код особового рахунку*показання. Для двотарифного лічильника 1*код особового рахунку*показання денної зони* показання нічної зони. Вартість повідомлення – згідно з тарифним планом мобільного оператора.

Марія ПУЧИНЕЦЬ