|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:24 | 12.04.2023

Ніжинські комунальники похизувалися новою технікою

Незабаром на вулицях Ніжина має з’явиться абсолютно новий трактор Беларус 82.1 який минулого тижня було доставлено на базу комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства».

 Дана модель трактора Мінського тракторного заводу вже стала класикою для багатьохкомунальних господарств, за поєднанням надійності та продуктивності, простоти експлуатації та обслуговування, а також ціни, і  є найбільш вигідним придбанням. При даній вартості МТЗ 82.1 практично не має конкурентів – і все це вже при притаманній для білорусів надійності, продуктивності і простоті в обслуговуванні і експлуатації.

 

Даний трактор використовується в різного виду роботах в сільських, лісових, будівельних, комунальних господарствах, а також у промисловості. Він готовий до роботи в будь-яких кліматичних умовах. Модель відрізняється різноманітністю агрегатного навісного обладнання: може працювати з навантажувачем, екскаватором, копачем ям, бульдозером, також може працювати в якості приводу для сільськогосподарських агрегатів і машин.

 

Беларус 82.1 вигідно відрізняється продуктивністю, надійністю і простотою обслуговування, а також економічністю при низьких експлуатаційних витратах і невисокою початковою вартістю.

 

Трактор має сучасний дизайн, як зовні , так і з середини. Збільшені отвори решітки радіатора мінімізують можливість перегріву двигуна. В тракторі встановлено потужний, 81-сильний мотор Д-243, фари європейського зразка. Коробка передач має 18 передач переднього і 4 передачі заднього ходу, знижувальний редуктор, конічну головну передачу з механізмом блокування диференціалу. Кабіна має поліпшену шумо- і пилоізоляцію. Задня гідронавіска обладнана додатковими циліндрами, які в парі з головним циліндром мають вантажопідйомність 2200 кг. Вантажопідйомність на осі шарнірів нижніх тяг становить 3200 кг. Габаритні розміри трактора: загальна довжина – 4120 мм, ширина – 1970 мм, висота – 2800 мм. База трактора – 2450 мм.

 

На відкритих торгах через систему ProZorro було придбано дану техніку. Початкова ціна такого трактора складала 698 000 гривень.

 

Завдяки придбанню через системну реформу тендерного процесу в електронних публічних та державних закупівлях, вдалося зекономити 182 тисячі гривень міського бюджету та купити його за 515 900 грн з усім навісним обладнанням. Крім базової комплектації, Беларус 82.1 в своєму арсеналі має відвал для снігу ТТД та дорожню щітку НО-86.

 

Таке придбання, як пише КП "ВУКГ", має покращити якість та швидкість робіт з благоустрою, які виконує комунальне підприємство в Ніжині, а також доповнить автопарк КП «ВУКГ» оновленою спецтехнікою.

 

Джерело: www.mynizhyn.com