|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:18 | 06.12.2024

Купити кухню – це відповідальне завдання

Є особливе приміщення у квартирах чи будинках – і це кухня. Чим воно особливе? Тут готують смачну їжу і, як правило, саме тут збираються всі члени сім’ї, щоб обговорити плани на майбутнє чи розповісти новини. Безперечно, для сімейних посиденьок існує їдальня, але така кімната є далеко не у всіх квартирах і навіть будинках.

8878796957

А от кухня – без неї не обійтися навіть якщо у вас ну дуже маленьке житло. І не заважаючи на розмір житла, саме це приміщення має бути мега комфортним і стильним.

Саме тому до завдання купити кухню https://www.mebelok.com/kuhni/ треба підходити дуже зважено та відповідально. Добре що виробники пропонують різні рішення, які відрізняються не тільки кольорами чи дизайном, а навіть конструкцією і габаритами. Консультанти МебельОк підкажуть, які саме моделі підійдуть для вашої оселі, враховуючи і розміри житла, і стилістику і навіть побутову техніку.

 

До чого тут техніка?

 

Купити кухню – то не так просто як здається на перший погляд. Так, асортимент величезний і на вибір покупцям представлені моделі з натурального дерева чи плитної сировини, моно колірні чи виконані в комбінації різних відтінків, з глянцевими фасадами чи скляними. Але дизайн – то важливо, та не основний параметр, по якому треба обирати меблі для кухні. В першу чергу треба визначитися з особливостями приміщення і до нього вже підбирати меблі, які ідеально інтегруються в кімнату. Для великих і просторих приміщень підійде кухня «острівного типу», або П-подібна. Тоді як для невеликих кімнат краще обирати Г-подібні рішення. Але сучасні виробники запропонували ще оптимальніше рішення – модульні кухні. Тобто існує набір елементів і споживач сам визначає які з них йому потрібні а які ні. Крім того, виробники враховують і таку особливість як побутова техніка. Вона існує вмонтована або така яка встановлюється окремо від меблів. Відповідно і модулі створюють для вбудованої техніки чи для окремо інстальованої. Щодо матеріалів, вони різні але об’єднує їх витривалість і здатність витримувати не тільки активну експлуатацію але і не самі «ніжні умови». Тобто на кухні стільниці, фасади і інші елемент меблів мають спокійно витримувати перепади температур, підвищену вологість, наявність пару та різних інколи агресивних речовин. Навіть натуральне дерево може використовуватися для створення меблів для кухні, головне, щоб були правильно підібрані матеріали, що використовуються для фінішного покриття. Саме вони додають дереву витривалості і перед вологою, і перед перепадами температур.

85685858533

Кажуть, що якісна кухня – це дороге задоволення. Але з цим можна посперечатися. По-перше, цінова політика різних виробників відрізняється і споживачам доступні навіть бюджетні але якісні рішення. По-друге, саме меблі для кухні – то покупка на роки, а може і на десятиліття. Тому придбання меблів для кухні варто вважати інвестицією у комфорт і зручність. Консультанти MebelOk радо допоможуть розібратися з усіма особливостями меблів для кухні і підкажуть які саме рішення будуть ідеальним для вашої оселі.

Схожі матеріали (за тегом)