|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 2:39 | 07.19.2024

Чи варто купувати золоту обручку?

Відповідь на це питання очевидна. Так варто. Але при умові, що ви чи людина, яка буде її носити, віддає перевагу саме цьому металу. Бо мануфактури пропонують колекції обручок як в голді, так і в сріблі.

zol1

Але якщо саме голд це метал який вас приваблює (чи отримувача презенту) то ідея купити саме золоту обручку дуже вдала. Адже ця прикраса поза трендами і вона навіть через багато років після покупки буде модною і доречною. Справді, вироби з золота не бояться ні часу, ні моди ні доречності. Бо золото на те і золото, що воно завжди в ціні і завжди «до ситуації». Консультанти інтернет магазину УкрЗолото радять завчасно оцінити колекції, які пропонують різні бренди. А оцінювати є що, бо серій, де представлені золоті обручки дуже багато і всі моделі мають свої особливості і навіть родзинку.

 

Поза часом і поза модою

 

Це напевно головна особливість за що саме золоту обручку купити приймає рішення більшість споживачів. Така прикраса актуальна в будь-якому випадку. Адже обручки доречні:

  1. На весіллі;
  2. Під час заручин;
  3. Для освідчення в кохання;
  4. Для пропозиції руки і серця.

Головне – підібрати вдалий варіант. Хоча, якщо мова про золоту обручку, то всі варіації вдалі. Тим більше ювеліри пропонують величезний асортимент і представлені моделі відрізняються навіть формою, не кажучи вже за колір голда чи декоративне оформлення.

Трішки про колір. Золото – це дорогоцінний метал, який має червонуватий відтінок. Хоча, це теж справа сплавів які використовуються. Але саме червоне золото вважається класичним. Також майстри використовують сплави які мають жовтий відтінок або рожевий. Існує також і білий голд, але цей холодний колір можливий завдяки використанню техніки родіювання.

Нанесення шару родію на золото дозволяє металу стати холодно-білим, більш зносостійким, отримати додатковий блиск і гіпоалергенність.

Саме тому прикраси з білого золота популярні серед тих у кого чутлива шкіра. І не дивно, що обручки в такому виконанні купують частенько.

Щодо декору, то тут майстри майже не визнають обмежень. І якщо раніше використовувалися тільки коштовні камені вищої ліги – діаманти, то зараз актуальний декор з:

  • Керамічними вставками;
  • Елементами з емалі;
  • Напівкоштовними каменями;
  • Стразами.

Якщо ви віддаєте перевагу класичним рішенням у ювелірній справі, для вас обручка у вигляді ідеального кола. Вам залишається обрати між американкою (опукле кільце) чи європейкою (плоске). Але якщо ви обожнюєте оточувати себе оригінальним речами, зверніть увагу на золоту обручку яка по формі нагадує шайбу, або ланцюг, або навіть корону. А чому і ні.

zol22

Адже це стильно і яскраво, дорого і вишукано. Інтернет магазин UkrZoloto постійно поповнює свій асортимент і консультанти радо допоможуть розібратися з цим різноманіттям. Головне, щоб обручка (якщо це прикраса якою ви будете обмінюватися з нареченою чи нареченим на весіллі) сподобалася і Вам і вашій другій половинці.

Схожі матеріали (за тегом)