|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:07 | 07.24.2024

Григорій Войток подарував свої книжки бібліотекам

Відомий на Чернігівщині журналіст і прозаїк, уродженець Бобровичини Григорій Войток минулого тижня побував на Сосниччині і Менщині, де зустрівся зі своїми читачами, а ще подарував свої книжки і книжки Героя України, генерального директора ТОВ «Земля і Воля» Леоніда Яковишина місцевим центральним бібліотекам.

1GVoy

Письменник особисто вручив книги читачам

Чернігівська земля багата талантами, вона виколисала безліч достойних письменників і поетів, серед яких і Григорій Войток. Звичайно, про таку талановиту людину, як Григорій Андрійович, можна говорити багато, а сам автор говорить зі своїми читачами на сторінках своїх книг. Письменник створив резонансний гостросюжетний роман, який складається з двох частин: «Безбатченки» і «Безбатченки. Книга друга».

У своїх книжках Григорій Войток хоче залишити історії художньо оформлені спогади про село та людей, котрі тоді жили. Адже обидві книжки – це життєві сюжети. Це справжня сага життя нашого багатостраждального народу, яка вже отримала чимало схвальних відгуків, а читачі почали шукати її в бібліотеках.

Тому автор відвідав Менську центральну бібліотеку і подарував свої твори, а також книжки Героя України, генерального директора ТОВ «Земля і Воля» Леоніда Яковишина. Наприкінці зустрічі, після насиченого і душевного спілкування автора з читачами, директорка бібліотеки подякувала Григорію Андрійовичу за його письменницьку працю, побажала нових творчих злетів.

Після Мени письменник відвідав Сосницький літературно-меморіальний музей ім. О. Довженка, де зустрівся зі своєю читачкою, подарував книжки музею і місцевій бібліотеці.

 Марія ПУЧИНЕЦЬ, фото Олексія Миколаєнка