|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 5:04 | 06.01.2023

Література

Як відомо, перша резонансна презентація чудової книжки «Чернігів у вогні. Зметем орду, відправимо до пекла!» про героїчну оборону Чернігова та Придесення відбувалася в обласному академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка.


Потужний резонанс, котрий викликала в Україні та за кордоном поява книжки «Чернігів у вогні. Зметем орду, відправимо до пекла!» (це – спільний міжнародний проект газети «Чернігівщина», ОК «Північ» та Міжнародної літературно-мистецької Академії України), – цілком закономірний. Взагалі, з усіх оприлюднених книжок про нинішню українсько-російську війну, на мій погляд, книжка «Чернігів у вогні…» – найсильніша, найглибша та найбільш об’єктивна.


Редакція газети «Чернігівщина» та ОК «Північ» блискуче втілили резонансний міжнародний проект – створили книжку «Чернігів у вогні. Зметем орду, відправимо до пекла!» про героїчну оборону Чернігова та Придесення під час нашестя російської орди.


Про героїчну оборону Чернігова та Придесення в лютому-березні 2022 року написано вже кілька книг.


Книга «Чернігів у вогні. Зметем орду, відправимо до пекла!» про героїчну оборону Чернігова та Придесення» (спільний проект редакції газети «Чернігівщина» та ОК «Північ») набуває все більшої популярності.


Відомі письменники, журналісти, перекладачі, науковці, державні і громадські діячі та меценати стали лауреатами Міжнародної літературної премії імені Антуана де Сент-Екзюпері (Франція-Німеччина) – за визначну творчу діяльність.


Доля так розпорядилася, що я викладаю те, що дуже люблю. А саме музично-освітні дисципліни. Наприклад «Практикум організації музично-творчих проєктів» та «Методика позаурочної мистецько-освітньої діяльності».


Письменник, перекладач, журналіст та міжнародний діяч Сергій Дзюба з Чернігова прокоментував пропозицією висунути їх із дружиною Тетяною Дзюбою на Нобелівську премію за 2022 рік.


Книга для дітей Сергія Дзюби та Ірини Кулаковської «Потягуськи» («Потягеньки»), веселий роман-серіал, продовжує крокувати світом!


Ви чували про Ромашку,

Про Тютюнника, Махно?

Ми зійдемося докупи

І стоятимем в одно.


Сторінка 1 із 9