|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 2:40 | 01.27.2023

Відверто кажучи, давно вже не пригадую такого великого позитивного резонансу, який викликала поява книги «Чернігів у вогні» (спільного проекту редакції газети «Чернігівщина», ОК «Північ» та Міжнародної літературно-мистецької Академії України) про героїчну оборону Чернігова і Придесення під час навали навіженої російської орди.


Троє загиблих на переправі

Понеділок, 23 січня 2023 09:14

На переправі через Десну затонувдістали автомобіль, у якому загинуло мати і двоє дітей.


Чернігівська обласна лікарня скоро запустить власну ПЛР-лабораторію. Вартість робіт понад 4,8 млн гривень (субвенція з держбюджету та кошти лікарні).


У селі Киїнка, що під Черніговом відбулася церемонія передачі ключів від приватного 4-модульного будинку для родини місцевих жителів Дроздів. Житло родини було знищене російською артилерією на початку березня 2022 року під час бойових дій на Чернігівщині.


Генератор від ОАЕ - у громади

Середа, 18 січня 2023 09:41

До області доставили 116 генераторів малої потужності (112 – 3 кВт та 4 – 5 кВт). Вони стануть у пригоді для Пунктів Незламності по всій Чернігівщині.


До області надійшла чергова партія допомоги від данської компанії «ROCKWOOL».


До Чернігівської обласної дитячої лікарні за кошти державного бюджету доставлено сучасне діагностичне обладнання загальною вартістю 17,5 млн грн. Йдеться про компʼютерний томограф виробництва Revolution Maxima та пересувний рентгенівський діагностичний апарат Mobyl X-Ray.


В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулась визначна подія – вручення Почесного стягу. Прапор із рук Героя України, генерал-майора Збройних Сил України, командувача військ оперативного командування «Північ», почесного громадянина Чернігівської області Віктора Ніколюка отримав начальник ТЦК та СП полковник Олег Гончарук.


Смертельні ДТП на порубіжжі років

Понеділок, 02 січня 2023 10:19

29 грудня, на автодорозі Любеч-Неданчичі Чернігівського району сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода, в якій дві людини загинули та дві зазнали травм різного ступеню тяжкості. А 1 січня в селі Крехаїв на Козелеччині загинув кермувальник квадроцикла.


З Новим роком і Різдвом Христовим!

П'ятниця, 30 грудня 2022 18:46

Шановні земляки, дорогі побратими з ТОВ «Земля і воля»!


Сторінка 1 із 92