|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:34 | 07.16.2024

Спецхолодильник медикам від благодійників

Бобровицький медичний заклад первинної ланки отримав холодильник для зберігання вакцин від благодійників

Завдяки БО «Благодійний фонд «Пацієнти України» Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги поповнився фармацевтичним (лабораторним) холодильником турецького виробництва Coolermed M170ASI, вартість якого складає 83353 грн.
Холодильник підходить для зберігання продуктів, що потребують певного температурного режиму, таких як ліки, вакцини тощо, оснащений візуальною та звуковою сигналізацією, що інформує про температурні зміни, та системою дверних замків, яка запобігає несанкціонованому доступу до продуктів. LCD-сенсорний екран забезпечує візуальну зручність та простоту використання. Реєструвати та зберігати дані можна протягом 10 років за допомогою внутрішньої SD-карти. Точність вимірювання температури холодильника – 0,1°C.
Завдяки поворотному ролику з фіксаторами холодильник легко переміщувати, а завдяки акумулятору є можливість перегляду та запису інформації з екрана протягом 72 годин.
"Ми щиро вдячні Благодійному фонду «Пацієнти України» за співпрацю та надання гуманітарної допомоги нашому центру, – говорить генеральний директор Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Ткаченко. – Подарований в рамках благодійної допомоги холодильник буде використовуватись в дитячій консультації Бобровицької міської лікарської амбулаторії для зберігання вакцин».

1abobrlik23

Схожі матеріали (за тегом)