|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:54 | 01.27.2023

Статистика COVID-19 на Чернігівщині

В області стрімко зростає кількість хворих на COVID-19. За тиждень було лабораторно підтверджено понад двадцять нових випадків зараження, п’ять з яких – у місті Чернігові.

1virusakЗа минулий тиждень у 28 людей в Чернігівській області виявили коронавірус. П’ятеро інфікованих – в Чернігові. Це два подружжя та медична сестра з Чернігівської міської лікарні №1, яка здійснювала забір крові у хворої. У обох сім’ях чоловіки приїхали з заробітків з Росії, де й підхопили цю недугу. Вже вдома вони заразили своїх дружин. Підтвердили діагноз і жінкам з Бобровиці та Носівки, які працюють у київських медичних закладах. ПЛР-дослідження їм робили за місцем роботи. До речі, обидві перебувають у задовільному стані на самоізоляції.

Наразі випадки захворювання на коронавірус зафіксовані в Борзнянському, Корюківському, Менському, Чернігівському, Варвинському, Прилуцькому, Бобровицькому, Ніжинському районах та в місті Чернігів.

Станом на 29 квітня в Чернігівській області лабораторно підтверджено 41 випадок зараження коронавірусом. З них шестеро одужали та четверо померли. Троє померли минулого тижня, це жителі Варвинського району: дві жінки з села Журавка та один чоловік із селища Варва.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

У Чернігові кількість підтверджених випадків на COVID-19 зросла до 9


У Чернігові зафіксували 4 нових випадків коронавірусної інфекції. Два випадки – це контактні особи сімейної пари, про яку повідомляли вчора. Це їх син, йому 25 років, він проживає разом з ними. Та його дівчина, 22 роки, яка також мешкала в тому ж будинку.
Ще одна гілка захворювання коронавірусної інфекції – жінка 45 років, яка 17 квітня повернулася з Російської Федерації. Проживає разом з батьками, яким по 69 років.
24-25 квітня всім трьом стало зле і вони звернулися до лікарні. ПЛР-тестування підтвердило хворобу в жінки та її матері. У батька – тест негативний, але будуть робити ще один повторний.
Чоловік знаходиться з пневмонією у інфекційному відділені другої лікарні, а жінки вдома на самоізоляції, у них лише температура.
Адреси людей абсолютно різні. Це – різні райони міста. Попередні були – це Ремзавод, район Масанів, вулиця Текстильників. Зараз ті останні - це вулиці Київська і вулиця Фікселя. Про це інформує прес-служба Чернігівської міської ради.

Схожі матеріали (за тегом)