|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 1:33 | 12.10.2022

У Другій міській лікують клітинною PRP-терапією

У відділенні серцево-судинної хірургії Чернігівської міської лікарні №2 здійснюють клітинну PRP+VEGF-терапію, яка зарекомендувала себе як ефективний метод лікування. Складна абревіатура - ніщо інше, як інформація про збагачену тромброцитами плазму крові. До речі, кров – це єдиний продукт, який містить у собі підвищений рівень усіх ваших факторів росту.

Пригадуємо ще зі шкільних уроків біології: тромбоцити - це невеличкі клітини крові, такі собі резервуари факторів росту. Кількість тромбоцитів у PRP-концентраті сягає двох мільйонів на мікролітр, тоді як нормальна концентрація тромбоцитів, що циркулюють у вашій крові, не перевищує 200 тис. на мікролітр.

Як прокоментував В'ячеслав Рибачук,  судинний лікар-хірург, PRP-концентрат отримують із вашої власної крові. 
PRP-клітини виробляють у спеціальному апараті у присутності пацієнта та під контролем лікаря. Оскільки ці клітини виділені з вашої власної крові, то вони ізольовані від ризику передачі захворювань і не викликають алергічних та побічних реакцій.
PRP+VEGF-терапія застосовується:
- при лікуванні хронічної ішемії нижніх кінцівок як наслідок атеросклерозу, ендартеріїту або цукрового діабету;
- вона стимулює зростання нових судин, прискорює регенерацію тканин, збільшує дистанцію ходіння без болю;
- після операцій на артеріях нижніх кінцівок вона достовірно знижує больовий синдром, стимулює регенерацію тканин і ріст нових капілярів для лікування трофічних виразок і ран різної етіології;
- вона сприяє більш швидкому та якісному загоєнню трофічних виразок, ініціює відновлення здорового шкірного покриву для лікування посттромботичної хвороби;
- вона нормалізує мікроциркуляцію в кінцівках, покращує венозний відтік, стимулює загоєння сполучної тканини.


Наші контакти: м. Чернігів, вул. 1 Травня, 168-Б, відділення серцево-судинної хірургії ЧМЛ №2, тел. 95-60-76 .

Схожі матеріали (за тегом)