|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:06 | 12.06.2023

Здоров'я

Менщина лишилась без пологового

П'ятниця, 01 грудня 2023 08:07
Пологове відділення в Менській міській лікарні закривають через низьку народжуваність. Саме через недостатню кількість пологів лікарня не уклала договір з НСЗУ та не отримала фінансування пакету послуг на пологи.

Робота мобільних медбригад триває

Середа, 29 листопада 2023 08:39
Мобільні бригади медиків продовжують роботу в громадах: лікарі відвідали Перелюб, Новий Биків та Рудівку

Проблема кадрів – наразі одна з найбільших проблем для Чернігівщини. Головні причини – війна та негативна демографія. Дефіцит кваліфікованих спеціалістів відчувають навіть в обласному центрі, не кажучи вже про такі…

У Чернігівській обласній дитячій лікарні нарешьі змонтовано сучасний компʼютерний томограф, придбаний ДП «Медичні закупівлі України» на замовлення Міністерства охорони здоровʼя України.

Нині в Чернігівській області у чотирьох кластерних та надкластерних лікарнях із дев'яти військові та цивільні можуть безоплатно пройти курс реабілітації в стаціонарі. А вже до кінця цього року, така допомога…

Вже упродовж кількох місяців тривають виїзди мобільних медичних бригад до віддалених територіальних громад Чернігівщини.

Попри війну в країні розширюється перелік лікарських засобів, які люди можуть отримати безоплатно або з невеликою доплатою за програмою «Доступні ліки». Наразі це вже понад 500 найменувань медикаментів, серед яких…

У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології продовжують оновлювати матеріально-технічну базу. Не так давно було закуплене нове обладнання, яке дозволить проводити діагностику та лікування на значно вищому рівні.

Днями голова Чернігівської районної ради Тетяна Кузнецова-Молодчая представила колективу Чернігівської центральної районної лікарні нову генеральну директорку. Нею стала Інна Валентинівна Фесенко.

Сторінка 1 із 24