|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:41 | 06.12.2024

У Журавці відремонтували шкільне укриття

Понад двісті учнів, які навчаються у Журавській школі Варвинської громади, вже користуються оновленим укриттям. Відремонтувати й облаштувати його за майже три мільйони гривень допоміг швейцарсько-український проєкт DECIDE.

112024 04 29 ykruttia 6Як розповіли у Варвинській селищній раді, спершу грантова угода була підписана на суму 2,2 мільйона гривень. Співфінансування з місцевого бюджету склало 500 тисяч гривень. Уже в ході робіт виявили, що потрібно зробити гідроізоляцію стін. Тому на реалізацію ініціативи DECIDE спрямував ще 200 тисяч гривень. Економію коштів, яка виникла в результаті тендерних закупівель через систему Рrozorro, витратили на додаткові роботи та краще облаштування укриття (за погодженням з грантодавцем).
Основна мета цього проєкту – підготувати для дітей цілком безпечний освітній хаб, де вони зможуть цікаво та змістовно проводити і навчальні заходи, і своє дозвілля. Тобто при реалізації ініціативи враховані як виклики сьогодення, так і плани на майбутнє.
Крім проведення оздоблювальних робіт, в укритті відремонтовано електрообладнання, замінено сантехніку, встановлено підйомник для маломобільних користувачів. Облаштували й кімнату для медика. Також в межах ініціативи закуплено шкільні меблі, оргтехніку, обігрівачі, зарядні пристрої, вогнегасники. Безпосередні роботи у закладі тривали з січня цього року.
Варвинська громада – серед дванадцяти на Чернігівщині, де втілюється проєкт «DECIDE: ВІДБУДОВА. Ініціатива з відновлення шкіл».

Схожі матеріали (за тегом)