|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:33 | 07.16.2024

Нові шкільні автобуси громадам

13 автобусів для закладів освіти придбали коштом державної субвенції на умовах співфінансування з місцевими бюджетами. Це понад 28 мільйонів гривень – від держави і майже 11 мільйонів – від громад.

avtobusy 5 56 18Ключі від автобусів отримали представники Батуринської, Борзнянської, Новобасанської, Новобілоуської, Сухополов’янської, Талалаївської, Тупичівської, Козелецької, Корюківської, Киселівської, Куликівської, Любецької та Ріпкинської громад.
У цьому році спільними зусиллями вдалося поновити обласний шкільний автопарк загалом 46 транспортними засобами, що значно покращило ситуацію з підвезенням учнів, а відтак доступністю навчання. Проте ще є куди покращувати ситуацію. У цьому напрямку триває співпраця влади з донорами. Автобуси нині – це не лише доступ до освіти, а й в умовах війни – це і порятунок людей, і евакуація, і транспортні засоби для Збройних Сил.
Зараз понад 11 тисяч учнів шкіл області проживають поза межами пішохідної доступності та потребують організованого підвезення із 743 населених пунктів. Для їх підвозу розроблено 343 маршрути, протяжність яких – понад 20 тисяч кілометрів. Якщо до початку повномасштабного військового вторгнення рф шкільний автопарк області налічував 296 автобусів, то внаслідок військової агресії їх кількість зменшилась на 36 одиниць. А станом на сьогодні для підвозу учнів в громадах є 345 шкільних автобусів.

Схожі матеріали (за тегом)