|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 1:47 | 07.19.2024

Запрацювала резиденція Святого Миколая

Запрацювала резиденція Святого Миколая

У Чернігові 1 грудня відкрилася святкова Резиденція Святого Миколая у головному відділенні "Укрпошти".

Як розповів директор Чернігівського регіону АТ "Укрпошта" Олександр Бородавко, вона працюватиме упродовж всього місяця. Всі діти можуть тут написати листи Святому Миколаю, Санта Клаусу, іншим новорічним чарівникам та відправити їх через чарівні поштові скриньки, які встановлені по всіх відділеннях поштового зв’язку і чекати відповідь від новорічного чарівника, котра обов’язково прийде.
До 10-го грудня у Чернігівському головному відділенні "Укрпошти", центральних відділеннях Бобровиці, Мени та Ніжина з’являться додаткові локації від ЮНІСЕФ – фотозони та місця для проведення майстер-класів. Також кожна дитина зможе доєднатися до спільної акції, організованої спільно з дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ — "Диводій до Різдва".
До 15-го грудня діти зможуть зробити спеціальний лист – намалювати або написати щось будь-якій незнайомій дитині. Лист можна відправляти без марки за адресою "місто Київ. Хрещатик, індекс: 01001". А вже після двадцятих чисел поштовики покажуть як новорічні чарівники дійсно пакують всі ці листи і роблять так, щоб вони надійшли всім діткам на території України. Також партнери з ЮНІСЕФ кожного тижня після 10 грудня і до кінця року будуть проводити майстер-класи у центральних відділеннях Чернігова, Бобровиці, Мени та Ніжина з написання листів чарівнику, виготовлення хенд-мейд елементів цих листів, а ще будуть різні цікаві активності.

Схожі матеріали (за тегом)