|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:19 | 07.16.2024

Збірку «Чернігів у вогні. Книга друга» презентували в обласній раді за участю Героя України Сергія Наєва

Збірку «Чернігів у вогні. Книга друга» презентували в обласній раді за участю Героя України Сергія Наєва

В Чернігівській обласній раді з великим успіхом відбулася презентація збірки «Чернігів у вогні. Книга друга» (спільний проект газети «Чернігівщина» та ОК «Північ») про героїчну оборону Чернігова, Придесення і України. Нова книга – продовження книжки «Чернігів у вогні. Зметем орду, відправимо до пекла!», яка викликала значний резонанс в усьому світі.

 
knpre1

Творчий колектив нової книжки: Сергій Дзюба, Марія Пучинець, Віталій Назаренко, Григорій Войток (автори), Катерина Махлай (упорядник, літературний редактор), Валентин Буряченко та Вадим Мисник (консультанти), генеральний директор ТОВ «Земля і воля», Герой України Леонід Яковишин, заступник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш, голова ГО «Бекет» Олександр Вайло та волонтер Іван Славов (меценати).

Всі матеріали, котрі увійшли до цієї важливої книжки, друкувалися в газеті «Чернігівщина» (на презентації була також присутня і наш талановитий дизайнер Світлана Онищенко), розміщені на популярних сайтах і в соціальних мережах. Та й увесь двотомник «Чернігів у вогні» (разом – близько 1100 сторінок!) повністю викладений в Інтернеті на семи популярних порталах. А електронну версію обох книг розіслано понад десятьом тисячам людей в Україні та за кордоном. Великим попитом користується перша книга, яка вже тричі передруковувалася й незабаром буде випущена вчетверте!       

На цю імпрезу зібралося багато наших мужніх бійців, волонтерів, медиків, мешканців Чернігівщини. Завітав і почесний гість – командувач Об’єднаних Сил ЗСУ, Герой України, генерал-лейтенант Сергій Наєв.

oblrada2222

– Чернігів вписав яскраву і звитяжну сторінку в новітню історію України. Бо наші відважні бійці, яких в усьому підтримували жителі, дали гідну відсіч лютій російській орді. Тому всі чернігівці, котрі так мужньо пережили ворожий наступ і шалені обстріли, та допомагали Збройним Силам України, – це справді, герої! – наголосив Сергій Наєв. – Бо наша сила – саме в єдності армії та народу. Тому ми й відстояли Чернігів та тепер нищимо проклятих окупантів, щоби більше ніколи їхні чоботи не ступали на нашу мирну, прекрасну чернігівську землю.

Сергій Наєв і Марія Пучинець

Двотомник «Чернігів у вогні» – надзвичайно важливий, – підкреслив Сергій Наєв. – Адже це – дійсно унікальні книги, де по гарячих слідах відтворені подвиги нашого народу в боротьбі за свою Незалежність із підлими загарбниками. Бо це – наша сучасна історія, – не прикрита глянцем, а справжня, полита кров’ю багатьох патріотів. Тому, я переконаний, що ці книжки вивчатимуть і наступні покоління громадян нашої волелюбної держави. Отож щиро дякую всім творцям двотомника «Чернігів у вогні» та колективу газети «Чернігівщина» – за вашу подвижницьку, талановиту діяльність!

Сергій Наєв урочисто вручив редактору газети «Чернігівщина: новини і оголошення» Сергієві Дзюбі прапор, де, серед підписів героїв оборони України, є відтепер і автограф командувача Об’єднаних Сил ЗСУ.  

Наш прапор з С. Наєвим 2023

Андрій Требух, Антоній Панасенко, Сергій Дзюба, Сергій Наєв

 

У презентації в обласній раді, яку вів Сергій Дзюба, взяли участь і головний капелан ОК «Північ» Антоній Панасенко, полковники Олександр Єрмоленко, Валентин Буряченко та Вадим Мисник, заступник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш, генеральний директор Чернігівської обласної лікарні Андрій Жиденко, підполковники Андрій Требух (легендарний «Кліщ»), Валерій Воробей і Олег Флюгерт, майор Ірина Мороз, герої оборони Чернігова Микола Гоголь («Де Голь»), Сергій Набок і Євген Смага (тепер, після важкого поранення, втративши ногу на війні, він – знаний  спортсмен та волонтер), волонтери Олександр Вайло, Альона Акуленко та Іван Славов...

Наєв і редакція

Катерина Махлай, Світлана Онищенко, Сергій Дзюба, Сергій Наєв, Марія Пучинець

Наєв із бійцями

Наєв і Блауш

Сергій Наєв і Дмитро Блауш

Валентин Буряченко

Валентин Буряченко і Вадим Мисник

Ірина Мороз

Ірина Мороз

Андрій Жиденко

Андрій Жиденко

Сестри Чабан

Чарівні лікарі і співачки Інна та Тетяна Чабан виконали пісні «Закінчиться війна» (слова Сергія Дзюби, музика Петра Лойтри), «Пісня про Чернігів» (слова Олени Терещенко та Сергія Дзюби, музика Петра Лойтри) і «Пречистії зорі» (слова Лесі Українки, музика Тетяни Чабан). Їх виступ, справді, став прекрасною музичною окрасою такого дуже яскравого та зворушливого свята.

Є. Смага І. Мороз о. Антоній

Є. Смага, І. Мороз, о. Антоній

Світлана Катя Флюгерт і Смага

Світлана Онищенко, Катерина Махлай, Олег Флюгерт і Євген Смага

Валерій Воробей

Валерій Воробей

Де Голь

Микола Гоголь («Де Голь»)

Маша з Альоною Акуленко

Марія Пучинець з Альоною Акуленко

Сергій Наєв автографи

Як щиро запевнив редактор газети «Чернігівщина» Сергій Дзюба, на цьому проект не закінчується. Газета й далі, практично щономера, вміщує нові матеріали про незламних захисників України. Тому, сподіваємося, через рік побачить світ третя книжка про наших героїв.

 

Микола Тищенко

Схожі матеріали (за тегом)