|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:36 | 07.19.2024

У Ярославці відкрили новий стенд Героїв-земляків, що повернулися додому на Щиті Слави

Мужні бійці Юрій Коваль, Юрій Хуторний і Андрій Норенко загинули на початку російської агресії у 2014 році. Після повномасштабного нападу агресора на Україну, село похоронило ще двох відважних земляків – Валерія Присідька й Артема Коломійця.

DSC00008 1

 Право відкрити стенд загиблих Героїв надали воїнуОлексадру Федорову

 

Староста Ярославського округу Галина Юхно звернулася до Бобровицької міськради по допомогу у спорудженні нового стенду з фотографіями всіх п’ятьох загиблих на полі бою захисників Вітчизни. Така допомога була надана, й днями цей стенд відкрили за участі рідних, друзів і земляків. Право зняти покривало в кольорах Державного Прапора надали воїну Олександру Федорову, що недавно повернувся з передової, оскільки його дружина Оля сама ростить трьох неповнолітніх діток. Тепер їй допомагатиме й чоловік Олександр – демобілізований мінометник. До війни він працював трактористом у ТОВ «Земля і воля», тож і тепер хоче туди повернутися.

IMG 0700 1

Хліб і подяка - від старостату села


DSC00017 1

 Живі квіти, оплакані рідними захисників Вітчизни

 

До відкритого стенда Героїв рідні й друзі поклали живі квіти, староста села Галина Юхно вручила рідним загиблих воїнів символ достатку й поваги – Хліб.

DSC00033 1

Пам’ять про Героїв

 

На жаль, на урочистому відкритті пам’ятного стенда Героям-землякам не було учнів місцевої школи, хоча вони готувалися до цієї події із своїм сценарієм, зі щирими подяками рідним загиблих воїнів. Але через тривалу повітряну тривогу діти змушені були сидіти в укритті протягом майже трьох годин.

 

Григорій ЗАГРЕБЛЯ

Схожі матеріали (за тегом)