|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 10:02 | 04.14.2024

Несли хороброго воїна, а він лежав і не хотів собі тієї слави, бо дух його вже в небесах літав

 

А небо по-своєму зустріло Героя: заплакало гірко й холодно, коли побратими занесли труну з убієнним на головну площу Бобровиці.

Та небесний плач недовго тривав, зупинився, бо несамовито гірко заридали рідні загиблого в бою В’ячеслава Андрійовича Кривопиші: мама Тетяна Андріївна, батько Андрій Петрович, дружина Любов Михайлівна, син Даніїл, донечка Аня, сестра Наталія.

DSC09948 1

Батькам, дружині, діткам, сестричці найважче відпускати на небо найріднішу людину

 

Цей скорботний плач розлився серед присутніх на траурному мітингу «Вічна пам'ять героям». Від їх імені сказала ведуча мітингу: «Дуже важко знайти слова втіхи, неможливо залікувати біль і гіркоту втрати рідної близької людини. Нехай світла пам'ять про подвиги Героя назавжди залишиться в наших серцях».

DSC09969 1

Передставники громади та ЗСУ з останніми словами співчуття і скорботи

 

Важко було говорити на черговому траурному мітингу виконувачу обов’язків міського голови Геннадію Іванюку – сам про це сказав. Бо ніякі найщиріші співчуття рідним не полегшать їм скорботу й біль втрати. Не повернуть батькам сина, а неповнолітнім діткам – батька. В’ячеслав у 35 років віддав життя за мир і спокій, за волю й незалежність. Про це й на хвилину не повинні забувати всі, кого на фронті захищав від ворога відважний боєць-снайпер.

DSC09940 1DSC09967 1

Офіцер першого відділу Ніжинського районного ТЦК та СП Олександр Шекута у своєму скорботному слові наголосив, що В’ячеслав Кривопиша після школи здобув цілком мирну і вкрай потрібну спеціальність штукатура-маляра, одружився, ростив двох діток. Але окупанти примусили його взяти в руки зброю, і фах будівельника змінити на воєнний фах стрільця-снайпера десантно-штурмових військ. Він добре знав, куди йде, що на нього чекає кожної миті. І та мить, будь вона проклята, обірвала життя відважному захиснику під час виконання найскладнішого завдання. Він загинув 21 жовтня 2023 року на полі бою як справжній патріот Вітчизни.

DSC09991 1

Для траурного мітингу дощ не перешкода

 

Важко було дивитися, як обливають труну батька своїми безперервними слізьми меншенька доця і старшенький синочок, інші рідні. А побратими, друзі й земляка живими квітами обклали труну Героя, віддаючи йому сердечне шанування й клятву вічно пам'ятати про відважного воїна.

Відспівали й поховали В’ячеслава Андрійовича Кривопишу в рідному селі Зелене (четверта бригада села Горбачі) Бобровицької громади з усіма військовими почестями.

На цьому кладовищі невеликого села похоронили 17 вересня воїна Тимощука Івана Володимировича, – земляка й товариша В’ячеслава Кривопиші.

 

Григорій ОСОВСЬКИЙ

Схожі матеріали (за тегом)