|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 20:34 | 05.21.2024

Допомога закладам освіти і медицини

19 шкіл області отримали близько трьох тисяч одиниць меблів та інших необхідних речей для облаштування укриттів, а до обласної психоневрологічної лікарні надійшла допомога від Представництва МОМ в Україні та ММК - бойлери, пральні машини та інші необхідні речі.

2023 07 21 mebli 01Міжнародна неурядова організація Finn Church Aid (FCA) продовжує підтримувати заклади освіти Чернігівської області. У межах проєкту “Безпечне повернення до навчання в Україні” 19 шкіл отримали меблі та інші речі, потрібні для облаштування укриттів.
Як зазначив начальник Управління освіти і науки ОВА Юрій Музика, належне облаштування укриттів дасть можливість не лише створити гідні умови для перебування в бомбосховищах учнів та педагогів, а й налагодити освітній процес під час повітряних тривог. Для цього профільне управління спільно з міжнародними неурядовими організаціями, волонтерами, благодійниками продовжує роботу щодо забезпечення закладів освіти області всім необхідним. Відповідно до попередньої оцінки потреб шкіл, фінська організація передала закладам освіти Чернігівщини навчальне та інше обладнання, яке зробить перебування в укриттях більш комфортним.Така допомога дозволить забезпечити стабільний та безпечний освітній процес в очній формі.
2023 07 24 dopomoga 1А від Представництва Міжнародної Організації з Міграції в Україні Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня отримала 60 електричних бойлерів, 10 пральних машин, 420 комплектів постільної білизни, 400 матраців та гігієнічні набори на загальну вартість понад 1,8 мільйона гривень. Ще на 59,2 тисячі гривень інструментів та обладнання для господарчої групи заклад отримав від Міжнародного медичного корпусу.
Під час активних бойових дій минулого року медичний заклад був зруйнований на 70%. Найбільше постраждали комунікації та покрівлі корпусів. Відновлення Чернігівської психоневрологічної лікарні обійшлося у 500 тисяч доларів, яке профінансував Міжнародний медичний корпус.
Як зазначив головний лікар обласної психоневрологічної лікарні Володимир Ященко, російські окупаційні війська увійшли до лікарні на другий день повномасштабного вторгнення. Поруч із лікарнею велися бої, і снаряди летіли у деякі корпуси. Були прямі влучання, що спричинили значні руйнації та втрати майна закладу. Тож отримана від благодійників побутова техніка та господарські товари для закладу надзвичайно важливі, необхідні і вчасні.

Схожі матеріали (за тегом)