|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 10:03 | 04.14.2024

Чотири спецбуси у громади області

Послуги перукаря, сантехніка, допомога по господарству та інших домашніх справах – відповідними інструментами та обладнанням укомплектовані спеціальні автомобілі, передані від Програми розвитку ООН в Україні та Уряду Канади Чернігівській області.

autoproon23Транспортні засоби поїхали у Коропську, Ніжинську та Михайло-Коцюбинську громади. Отримав спецтранспорт і Чернігівський обласний центр соціальних служб, але з дещо іншим наповненням – для надання соціально-психологічної допомоги. У громадах завдяки таким автомобілям соціальні послуги зможуть отримати маломобільні та громадяни інших вразливих категорій.
Ці автомобілі будуть використовуватися для надання послуг соціальними працівниками, психологами, іншими фахівцями. Важливо, що така допомога надаватиметься як жителям, які проживають в області, так і людям, які планують повернутися.
Як наголосив заступник Постійного представника ПРООН в Україні Христофорос Політіс, ПРООН буде продовжувати надавати підтримку і працювати не тільки на національному рівні, а й на рівні громад, де власне надаються адміністративні та соціальні послуги. Нині велику важливість мають інвестиції в людський капітал. Відновлюватися має не тільки інфраструктура, що постраждала, а й людський потенціал.
Завдяки отриманому спецтранспорту соціальні працівники зможуть швидше реагувати на потреби людей навіть у найвіддаленіших населених пунктах. Послуги стануть не тільки доступнішими, а більшого спектра дії.
Транспортні засоби закуплено та обладнано ПРООН в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Канади.

Схожі матеріали (за тегом)