|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:13 | 04.17.2024

«Чернігів у вогні» продали за 50 тисяч гривень

У вівторок завершився п’ятиденний аукціон на «Суспільному Чернігів», де лотом була книжка про оборону Чернігова «Чернігів у вогні. Зметем орду, відправимо до пекла», випущена в співпраці журналістів газети «Чернігівщина» та ОК «Північ» із підписом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Результат – 50 тисяч гривень для підрозділу «Кліщі».

zalavto

Благодійний аукціон, який «Суспільне Чернігів» провело спільно з фондом «Це моє місто», тривав з 22 по 27 червня 2023 року. Усі зібрані кошти підуть на потреби танкового підрозділу «Кліщі» однієї з новостворених бригад.

valzalpikn

Книжку «Чернігів у вогні», підписану Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним, викупила українська асоціація австралійського міста Сідней. Вона на фейсбук-сторінці телеканалу зробила найвищу ставку на момент завершення торгів. На потреби підрозділу вони перерахують 50 000 гривень.

До цього «Суспільне Чернігів» та БФ «Це моє місто» розіграли ексклюзивний блок марок та державний прапор України з емблемою підрозділу «КЛІЩІ», які підписав Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Так, усі охочі мали змогу задонатити від 5 до 100 гривень «На авто для «Кліщів»».

Так, за три аукціони, які були проведені на підтримку танкового підрозділу «Кліщі», було зібрано майже 200 тисяч гривень.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)