|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 6:32 | 06.15.2024

Прикордонний район очолив Сергієнко

Сергія Сергієнка призначили головою Новгород-Сіверської районної військової адміністрації. Відповідне розпорядження з'явилось на офіційному сайті Президента України 20 лютого.

sergСергій Сергієнко народився 6 грудня 1967 року в Новогороді-Сіверському. Має вищу освіту. Закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю "інженер-електромеханік" та Чернігівський державний інститут економіки і управління за спеціальністю "спеціаліст з фінансів". Був депутатом Чернігівської обласної ради 6-го та 7-го скликань та депутатом Новгород-Сіверської районної ради 4-го та 5-го скликань. Наразі Сергієнко є депутатом Чернігівської обласної ради 8-го скликання від фракції "За Майбутнє". Також він є почесним громадянином Новгорода-Сіверського. Працює у Новгороді-Сіверському у ТОВ "ДВМ ЛІС" заступником директора з маркетингу.
З березня 2016 року по лютий 2017 року Сергієнко обіймав посаду заступника голови ОДА у сфері ЖКГ, будівництва та паливно-енергетичного комплексу, коли головою облдержадміністрації був Валерій Куліч. Звільняв його вже ексголова ОДА Олександр Мисник. Саме Сергій Сергієнко був ініціатором перейменування вулиці Губернської на честь другого Президента України Леоніда Кучми та вважав, що той є “одним з людей, яка творила історію і продовжує її формувати”. Сергієнко змінив на посаді Андрія Анікієнка, звільнення якого погодив Кабмін 10 січня.

Схожі матеріали (за тегом)