|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:46 | 04.17.2024

Бабуся тиждень блукала лісом...

Протягом тижня 86-річна Віра Клименко із села Гурбинці Срібнянської громади блукала лісом, поки її знайшли. Замерзлу і знесилену жінку відвезли до лікарні. Зараз вона потроху оговтується від пережитого.

За інформацією Сектору комунікації поліції Чернігівської області, 24 жовтня із проханням допомогти у пошуках 86-річної матері до поліції звернулася її донька. Жінка повідомила, що бабуся пішла з дому в напрямку лісу та не повернулася. Ввечері 22 жовтня вона понесла гриби старшому сину в сусіднє село Гнатівка та зникла. А вже 25 жовтня про її відсутність дітям сповістила сусідка.

Спочатку рідні намагалися знайти її самостійно, але це було безрезультатно, тому звернулися до поліції. Протягом тижня поліцейські, військові, місцеві жителі і просто небайдужі люди шукали Віру Клименко, загалом організувалося близько сотні людей, і навіть коптер залучили.

babtsia1

Пошуки тривали чотири доби. За інформацією, яку отримали від свідків, зосередилися на Варвинській громаді. Саме там, за 20 кілометрів від дому, перебувала 86-річна жінка. У лісі вона блукала тиждень. І врешті змогли її розшукати за слідами собаки Мухтара, який весь цей час не відходив від господині і тим самим врятував їй життя.

«Сиділа в лісосмузі, не знала, куди мені йти. І йшла, і йшла, не знала, куди йти. Водичку, де калюжа, там і пила. Нахилюся, ляжу, посмокчу. Ото цим я і жила», – розповіла Віра Клименко.

Бабусю знайшли біля Григоровщини Варвинської громади. Вона сиділа у кукурудзі, а біля неї ввесь час був пес Мухтар. Того ж дня бабусю госпіталізували до Варвинської лікарні. За словами директора Юрія Полонця, вона була знесилена, мала симптоми зневоднення та переохолодження і садна. Жінці надали необхідну медичну допомогу та через дві години відпустили із донькою Надією. Нині Віра Клименко проживає із її родиною в селі Дейманівка.

 

Софія ЖЕВЕДЬ

Схожі матеріали (за тегом)