|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:12 | 06.13.2024

У Кобижчі поранило двох хлопців

На Бобровиччині в результаті вибуху травмувалися двоє хлопців, які хотіли зробити брелок з патрона.

1apatronЯк повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА, у селі Кобижча Ніжинського району в будинку по вулиці Литвина в результаті детонації вибухонебезпечного предмету травмувалися двоє хлопців. Трагедія сталася 26 жовтня о 14-й годині. В результаті вибуху осколкові поранення передньої частини тулуба отримав 16-річний Афанас‘єв О.А., та 22-річний Телюк Д.І. Хлопців шпиталізували до Бобровицької опорної лікарні.
Як повідомила речниця Нацполіції в області Наталія Слабеняк, хлопці знайшли патрон до автоматичної зброї та хотіли з нього зробити брелок. В результаті маніпуляцій з патроном, той здетонував, обох хлопців з травмами різного ступеню тяжкості шпиталізували.
Як розповів медичний директор закладу Роман Сорока, 16-річного хлопця вчора вже перевели в травматологічне відділення. Стан його відносно задовільний. Одержав множинні непроникливі осколкові поранення тулуба, верхніх та ніжних кінцівок. 22-річного молодика вчора прооперовано, проведена лапаротомія: у черевній порожнині було близько півтора літра крові та осколкові поранення печінки. Стан його стабільний, ближче до середньої тяжкості.

Схожі матеріали (за тегом)