|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 2:54 | 02.23.2024

Грибник загинув від поранення

На Чернігівщині внаслідок російських обстрілів прикордоння загинув 31-річний чоловік.

1agrybnyk8 жовтня близько 18:30 в лісі у селі Мощенка виявили тіло загиблого чоловіка. Чоловік отримав осколкові поранення у ліву лопатку, коли збирав у лісі гриби. Перед цим ОК "Північ" повідомляло про обстріл цього села зі сторони Росії.
За процесуального керівництва Чернігівської окружної прокуратури Чернігівської області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 438 КК України). За даними слідства, 8 жовтня у проміжку часу з 13:10 до 14:10 ворожі війська обстріляли околиці прикордонних сіл Городнянської об’єднаної територіальної громади. У результаті обстрілу 31-річний житель с. Мощенка, який перебував у лісовому масиві, загинув на місці від отриманих травм. Його тіло евакуйовано працівниками поліції. Причиною смерті потерпілого стала вибухова травма. За попередніми даними, обстріл здійснено зі ствольної артилерії та РСЗВ з прикордонної території РФ.
На даний час у кримінальному провадженні триває проведення першочергових слідчих та процесуальних дій, після чого прокурором буде вирішено питання про зміну підслідності правопорушення за слідчими УСБУ в Чернігівській області.

Схожі матеріали (за тегом)