|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 1:22 | 02.23.2024

Військові відновили міст у Крутах

На Ніжинщині у селі Крути, тому самому, де в далекому 1918 році рашистсько-більшовицька орда добряче «відгребла» від українських студентів, 9 вересня, відкрили рух по капітально відновленому мосту.

Міст, який було зруйновано пів року тому внаслідок бойових дій, нині відновлено силами військовослужбовців Конотопського шляхо-відновлювального полку Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України в найкоротші терміни.

mist1
− Коли ми приїхали на цей об’єкт, то перше, що побачили − людей, які по дерев’яній кладці переносили мішки з хлібом. Саме таким чином тут відбувалося постачання продуктів через річку Остер. 12 метрів мостового полотна було зруйновано вщент. Тому довелося по суті будувати його, як кажуть, з нуля, − говорить головний інженер шляхо-відновлювального підрозділу підполковник Олег Сомок.
За словами офіцера, міст відновили за двадцять один день. Забили бетонні палі, облаштували нові бетонні прогонові споруди, пішохідні доріжки, огородження тощо.

mist2
Як наголосив голова Крутівської територіальної громади Олег Бузун, міст має важливе логістичне значення для двох районів області, які він поєднує.
− Я дуже вдячний усім, хто долучився до відновлення цього об’єкту інфраструктури, і приємно вражений тим, як швидко і якісно виконували роботи наші військові, − зазначив Олег Бузун.
Слід наголосити, що за п’ять місяців роботи шляхо-відновлювальних та понтонно-мостових підрозділів Держспецтрансслужби МО України цей міст уже двадцять другий у загальному рахунку відновлених переправ.

Схожі матеріали (за тегом)