|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 23:31 | 06.03.2023

Прощання із захисником Максимом Шульгою

19 червня в Новгороді-Сіверському попрощалися із земляком Максимом Шульгою. Нажаль, 14 червня під час виконання бойового завдання на території Донецької області він зазнав поранення несумісного з життям.

200622Максим Шульга народився 7 жовтня 1993 року. У 15-річному віці вирішив пов’язати своє життя з військовою справою, тож вступив спочатку у військовий ліцей, а потім - у військовий інститут. Службу у лавах Збройних Сил України розпочав у 2010 році, а у 2014-му разом з побратимами мужньо захищав Батьківщину від загарбника.
З початком повномасштабного ворожого вторгнення 29-річний майор продовжив захищати рідний край у складі 32-го реактивного артилерійського полку на посаді 1anshero2начальника служби радіаційного, хімічного, біологічного захисту. Залишаючись вірним військовій присязі, Максим віддав своє життя за те, щоб наша держава була вільною і незалежною.
Вдома на нього - єдиного сина - чекали батьки та молода дружина. У скорботі уся громда: це непоправна втрата для його рідних та земляків. За загиблим воїном відспівали заупокійне богослужіння у Спасо-Преображенському монастирі Новгорода-Сіверського, прощальна церемонія відбулася біля Вічного Вогню. В останню путь загиблого захисника містяни провели живим коридором, навколінці, тримаючи національні прапори, віддаючи шану Героєві-землякові. Поховали воїна на центральному міському кладовищі по вул. Івана Богуна.

1anshero1

Схожі матеріали (за тегом)