|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 7:46 | 06.15.2024

На Корюківщині закрили дві школи

У Корюківській громаді припинили діяльність Білошицькослобідська й Охрамієвицька школи

1schoolkorЯк повідомляє Сусіди.City Рішення про припинення діяльності двох малокомплектних закладів освіти корюківські депутати ухвалили на сесії, 8 липня. На черговій сесії Корюківської міськради депутати за годину розглянули шістдесят питань. Їх заздалегідь обговорили на засіданнях постійних комісій, тому на сесійному - лише голосували.
Сімнадцятим питанням порядку денного розглядали питання про приведення мережі закладів освіти громади до вимог чинного законодавства. Іншими словами, народні обранці проголосували, щоб дві малокомплектні школи, в яких було по тридцять учнів, припинили свою діяльність. Це Охрамієвицька школа, де діти навчалися у кількох стареньких приміщеннях, і Білошицькослобідська — найновіша двоповерхова будівля серед сільських шкіл, зведена 1992 року. Учні закладів, які припинили діяльність, з нового навчального року продовжать здобувати освіту у Перелюбській школі.
Міський голова Ратан Ахмедов з цього приводу додав, що оптимізація освітянської мережі в Корюківській громаді триватиме й надалі. У недалекому майбутньому постане питання щодо функціонування Прибинської та або Олександрівської, або Забарівської шкіл.
Для потреб учнів з охрамієвицького та білошицькослобідського старостинських округів придбають два нові шкільні автобуси. Один базуватиметься в Охрамієвичах, а інший — у Перелюбі.
Нині облдержадміністрація проводить тендер на придбання шкільних автобусів. Корюківська міськрада фінансує 40% (1,7 млн грн) вартості двох автобусів, решту 60% бере на себе обласний бюджет. Автобуси мають надійти у жовтні цього року. А з 1 вересня дітей возитимуть до навчального закладу перелюбський і один з міських шкільні автобуси.

Схожі матеріали (за тегом)