|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 6:08 | 07.23.2024

Леонід Яковишин – член Національної спілки журналістів України

Днями  до Героя України, генерального директора ТОВ «Земля і воля» Леоніда Яковишина  завітали з почесною місією секретар Національної спілки журналістів України, кандидат філологічних наук Анатолій Яковець, перший заступник голови Київської організації Національної спілки журналістів України Алла Малієнко, редактор журналу «Пам’ятки України», заслужений журналіст України Анатолій Сєриков і директор видавництва «Пам’ятки України» Валентин Кондратюк. Вони привезли з Києва і вручили Леоніду Григоровичу членський квиток  та нагрудний знак члена Національної спілки журналістів України і  медаль  лауреата найвищої журналістської премії «Незалежність».

Як відомо, знаний в Україні і за її межами успішний аграрник, – автор двох книг під заголовком «З нестихаючим сердечним щемом», в яких зібрані статті, що публікувалися, починаючи з 1988 року, в центральних, обласних і районних газетах та журналах, в Інтернет-видання США і Канади.  Та найбільш відомий аграрник-публіцист Леонід Яковишин з обласної газети «Чернігівщина», де ледь не в кожному числі публікуються його статті на злободенні і надто тривожні теми з життя українського суспільства.

vruch4

Публікації Леоніда Григоровича мають великий резонанс, їх регулярно поширюють  в Інтернет-мережі майже два десятки популярних сайтів.  На прохання читачів, активний публіцист-аграрник зареєстрував свою сторінку в Facebook. Тепер читацька аудиторія публіцистики журналіста з хліборобів розширюється  ще більшими темпами. 

vruch2

Свіжу статтю Леоніда Яковишина «Земля – природне творіння, а не майно, кимось надбане» читайте на другій шпальті сьогоднішньої газети «Чернігівщина».

 

Григорій Загребля 

Фото Миколи Тищенка

Схожі матеріали (за тегом)