|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 5:34 | 07.23.2024

В лікарні Прилук померла хвора із коронавірусом

У четвер померла хвора з села Журавка Варвинського району, яка знаходилася на лікуванні в інфекційному відділенні лікарні м. Прилуки. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила головний лікар КНП «Прилуцька центральна міська лікарня» Яна Погоріла.

1prilkovid"Померла хвора з с. Журавка, яка знаходилася на лікуванні в інфекційному відділенні лікарні м. Прилуки. Референс-лабораторія м. Київ підтвердила вже в кінці робочого дня COVID -19. Лікування з першого дня пацієнтка отримувала відповідно до рекомендацій та протоколів, була під постійним наглядом персоналу, але пневмонія, з якою вона поступала до відділення була тяжкою. Стан пацієнтки різко погіршився надвечір... Ми приносимо свої співчуття родині та близьким... Буде визначено коло контактих осіб і проведено ПЛР-тестування. Бережіть себе - дотримуйтеся карантину!" - йдеться у повідомленні.

За попередньою інформацією відомо, що донька померлої зустрічалася з хлопцем, який нещодавно приїхав із Польщі. Наразі чоловік та донька померлої в тяжкому стані перебувають в інфекційному відділенні прилуцької лікарні.

Схожі матеріали (за тегом)