|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:43 | 07.23.2024

Перший підтверджений випадок Covid-19 у Чернігові

В обласному центрі лабораторно підтвердили перший випадок інфікування на коронавірус.

Про це повідомив заступник чернігівського міського голови Олександр Ломако на своїй сторінці у Фейсбук.
"Ми трималися, скільки могли, але... Офіційно підтверджено перший випадок Covid-19 в Чернігові. Жінка, 56 років. Чоловік був на заробітках у Російській Федерації та повернувся 13 квітня. Подружжя проживає вдвох.
Хвора перебуває в інфекційному відділенні 2-ї міської лікарні, жінка без ускладнень.
Зараз оперативно встановлюється історія її контактів. Чоловіку зробили експрес-тест, він негативний. Найближчим часом буде проведено і лабораторне дослідження ПЛР.
В будинку, де вона проживає проводиться дезиінфекція" - йдеться у повідомленні.

Крім того, на Чернігівщині коронавірусну інфекцію вивлено у жінки-медика із Борзнянського району - це перший такий випадок в області.

Про це на брифінгу поінформував голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко: "Сьогодні ми отримали ще одне підтвердження тестуванням у Борзнянському районі. Вона є медиком, входить до числа контактних осіб". За його словами, жінка перебуває вдома під наглядом сімейного лікаря. Захворювання в неї перебігає безсимптомно.

Також сьогодні підтвердився ще один випадок захворювання на Covid-19  на Чернігівщині у Корюківський громаді. Про це повідомив голова ОТГ Ратан Ахмедов у відеозверненні.  
Встановлюється коло контактних осіб. Буде проведена дезінфекція вогнища захворювання. За його словами, завтра будуть ухвалюватися рішення про додаткові карантинні заходи на території населеного пункту. Нині інфікований знаходиться на самоізоляції. Почувається нормально. У разі необхідності буде проведена госпіталізація до лікарні.

Схожі матеріали (за тегом)