|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:55 | 07.23.2024

З 21 квітня у Чернігові закрито ринки

На вимогу Головного санітарного лікаря України з 21 квітня в Чернігові закриють ринки.

1rynkuУ Чернігові з 21 квітня забороняється функціонування роздрібних ринків, у тому числі продовольчих. Як повідомила прес-служба Чернігівської міської ради, таке рішення прийняте Комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чернігівської міської ради 20 квітня на виконання постанови Головного санітарного лікаря України від 16.04.2020 №10 "Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в місцях торгівлі".

Сили правопорядку мають забезпечити контроль за виконанням постанови Головного санітарного лікаря і цього рішення комісії, вживаючи відповідні заходи реагування у разі виявлення порушень з боку власників/адміністрації ринків.

***

В області також заборонили діяльність роздрібних продовольчих ринків. 18 квітня обласна комісія з питань ТБ та НС прийняла жорстке рішення про повну заборону функціонування роздрібних продовольчих ринків. Рішення набуло чинності невідкладно. Контроль за безумовним виконання рішення покладено на Головне управління Держпродспоживслужби в області та  Головне управління Нацполіції в області.

Схожі матеріали (за тегом)