|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:28 | 07.24.2024

Зі святом Христового Воскресіння!

Шановні жителі Придесення!

Знову прийшло до нас одне з найбільш шанованих та величних християнських свят – Світле Христове Воскресіння!

У цей непростий час, який переживає наша країна і увесь світ, Великдень ще більше об’єднує нас у щирій молитві за здоров’я кожного українця, за мир і спокій у рідній державі. У будь-якому разі ми не маємо морального права піддаватися зневірі й страхові, які пригнічують людську свідомість і психіку, ослаблюють фізичні й духовні сили людини, а вірмо в опіку Божого Провидіння над нашою Батьківщиною.

Цього величного дня ми покладаємо глибоку надію на Бога у перемозі добра над злом, молимо Всевишнього про радість і благодать для найрідніших. Але, пам’ятаймо, що багато чого залежить і від нас самих. Ми маємо дотримуватися усіх карантинних заходів, аби побороти невидимого ворога – особливо небезпечну інфекційну хворобу. Пандемія – це серйозне випробування, яке ми маємо пройти і при цьому залишатися Людьми! Лише зі світлими думками і добрими намірами ми зможемо гідно пережити усі потрясіння й біди.

Для кожного з нас це свято – очищення душі, духовного зміцнення і великої віри. Нехай Світле Христове Воскресіння принесе кожній родині мир, щедро обдарує міцним здоров’ям і Божим благословенням. Хай десять Христових заповідей стануть для кожного з нас життєвим дороговказом і щоденним обов’язком! Нехай світло пасхальної свічки зігріє ваші серця, а тепло родинного вогнища і непохитна віра стануть надійним оберегом на життєвому шляху. Христос Воскрес!

 

Леонід Яковишин, Герой України, генеральний директор ТОВ «Земля і воля»

Схожі матеріали (за тегом)